Mistrzowie nie ścinają na zakrętach
13.02.2019

Statystyki policyjne są nieubłagane. Na zakrętach i skrzyżowaniach dochodzi do największej liczby wypadków. Co roku giną w nich setki Polaków, a z poważnymi ranami wychodzą tysiące. Mimo to zakrętów nie należy się bać. Aby pokonywać je bezpiecznie, wystarczy stosować kilka prostych zasad jazdy defensywnej. Oto one.

 
W trudnych sytuacjach gramy do jednej bramki
30.01.2019

O pierwszych miesiącach pracy na nowym stanowisku, zespole pracowników, a także o wyzwaniach, które stoją przed Cementownią Kujawy, opowiada jej dyrektor Marek Michalski.

 
Latasz jak amator, czy jeździsz jak zawodowiec?
14.01.2019

Zawodowy kierowca to ten, który ma duże doświadczenie i na drodze wiele już widział. Nikt nie kwestionuje jego umiejętności. Każdy zawodowiec jednak wie, że uczyć się trzeba przez całe życie.

 
Doradztwo techniczne oparte na relacji i zaufaniu
02.01.2019

Praca w Doradztwie Technicznym opiera się na dobrej relacji z klientem i wzajemnym zaufaniu. Klient kontaktuje się z nami, kiedy napotyka na problem. Dlatego zależy nam, abyśmy byli realnym partnerem, na którego zawsze można liczyć.

 
Barbórka - święto górników
04.12.2018

Barbórka obchodzona jest hucznie w całej Polsce. Dla Lafarge to największe święto górnicze ma szczególne znaczenie. Czwartego grudnia dziękujemy naszym górnikom za ich całoroczną ciężką pracę. Przy tej okazji przypominamy kilka ciekawych faktów o Barbórce i tradycjach związanych z jej obchodami.

 
Kopalnia dolomitu w Dubiu areną zmagań drużyn mundurowych
19.11.2018

Już po raz dziewiąty ekipy z różnych formacji mundurowych rywalizowały o miano najlepszej w Mistrzostwach Miasta Krakowa i Powiatu Krakowskiego w Ratownictwie Medycznym i Drogowym. Zmagania odbyły się m.in. na terenie Kopalni dolomitu w Dubiu.

 
Najważniejsza jest analiza potrzeb klienta
12.11.2018

Analiza potrzeb klientów to punkt wyjścia podczas pracy nad nowymi produktami. Trudno liczyć na dobrą relację z klientem bez oferty odpowiadającej na jego potrzeby.

 
Smartfony a bezpieczeństwo na drodze
05.11.2018

Jest ich coraz więcej. Snują się po ulicach i są bardzo groźni, szczególnie kiedy wejdą na drogę. Niemal nic nie widzą - zaledwie 5% otoczenia. O kim mowa?

 
Technologia Betonu Lafarge
23.10.2018

W dniach 22-23 listopada odbyła się 7 już konferencja Technologia Betonu Lafarge. Wydarzenie to na stałe znalazło miejsce w kalendarzach naszych klientów, szczególnie tych zajmujących się obszarem technicznym i technologicznym związanych z szeroko pojętą produkcją betonową.

 
Inspirujemy do wdrażania nowych rozwiązań
15.10.2018

Podstawą działań jest budowanie wartości dodanej dla naszych klientów, którzy doceniają nasze rekomendacje rozwojowe i nowe spojrzenie na sprzedaż, zarządzanie, czy relacje z kontrahentami.

 
Zrozumienie jest podstawą dobrych relacji
01.10.2018

Postawienie się w sytuacji innego człowieka sprawia, że możemy go lepiej zrozumieć i znacznie łatwiej rozwiązać jego problemy. Tylko w ten sposób można budować długotrwałe i pełne zaufania relacje.

 
Bezpieczeństwo rowerzystów
14.09.2018

Na przełomie dekady liczba wypadków drogowych z udziałem rowerzystów i ich ofiar systematycznie spada. Nie oznacza to jednak, że polskie drogi należą do bezpiecznych. W 2017 r. rowerzyści uczestniczyli w 1 546 wypadkach, w których zginęło 119 osób, a 1 481 zostało rannych.

 
Trenerzy wewnętrzni
10.09.2018

Szkolenie dla pracowników Kopalni Bazaltu Lubień oraz Sulików z tematu „Górnictwo: Prawo geologiczne i górnicze” przeprowadził Piotr Krzemiński, Kierownik ds. produkcji i trener wewnętrzny.