Barbórka - święto górników
04.12.2018

Barbórka obchodzona jest hucznie w całej Polsce. Dla Lafarge to największe święto górnicze ma szczególne znaczenie. Czwartego grudnia dziękujemy naszym górnikom za ich całoroczną ciężką pracę. Przy tej okazji przypominamy kilka ciekawych faktów o Barbórce i tradycjach związanych z jej obchodami.

 
Najważniejsza jest analiza potrzeb klienta
12.11.2018

Analiza potrzeb klientów to punkt wyjścia podczas pracy nad nowymi produktami. Trudno liczyć na dobrą relację z klientem bez oferty odpowiadającej na jego potrzeby.

 
Smartfony a bezpieczeństwo na drodze
05.11.2018

Jest ich coraz więcej. Snują się po ulicach i są bardzo groźni, szczególnie kiedy wejdą na drogę. Niemal nic nie widzą - zaledwie 5% otoczenia. O kim mowa?

 
Inspirujemy do wdrażania nowych rozwiązań
15.10.2018

Podstawą działań jest budowanie wartości dodanej dla naszych klientów, którzy doceniają nasze rekomendacje rozwojowe i nowe spojrzenie na sprzedaż, zarządzanie, czy relacje z kontrahentami.

 
Zrozumienie jest podstawą dobrych relacji
01.10.2018

Postawienie się w sytuacji innego człowieka sprawia, że możemy go lepiej zrozumieć i znacznie łatwiej rozwiązać jego problemy. Tylko w ten sposób można budować długotrwałe i pełne zaufania relacje.

 
Bezpieczeństwo rowerzystów
14.09.2018

Na przełomie dekady liczba wypadków drogowych z udziałem rowerzystów i ich ofiar systematycznie spada. Nie oznacza to jednak, że polskie drogi należą do bezpiecznych. W 2017 r. rowerzyści uczestniczyli w 1 546 wypadkach, w których zginęło 119 osób, a 1 481 zostało rannych.

 
Trenerzy wewnętrzni
10.09.2018

Szkolenie dla pracowników Kopalni Bazaltu Lubień oraz Sulików z tematu „Górnictwo: Prawo geologiczne i górnicze” przeprowadził Piotr Krzemiński, Kierownik ds. produkcji i trener wewnętrzny.