Lokalizacje i dystrybutorzy

Znajdź najbliższą wytwórnię betonu, zakład kruszyw, cementownie, laboratorium Lafarge oraz rekomendowanych dystrybutorów naszych produktów.

Polecamy również naszych Certyfikowanych Posadzkarzy – znaleźć ich można, używając filtra wyszukiwania na mapie.

 

Jak poruszać się po mapie? 

 

1. Użyj filtru, wybierając ikonę lejka  mapa lejek

2. Z listy wybierz szukaną kategorię.

3. Zapisz filtr mapa zapisz filtr

4. Używając przycisku ( ) i (-) znajdź firmę na mapie.

 

Adresy cementowni, wytwórni i zakładów Lafarge – mapa


Lafarge oferuje szeroki asortyment cementów, betonu i kruszyw. Jako lider rozwiązań na polskim rynku budowlanym stale inwestujemy w innowacje i technologie, co pozwala nam dostarczać na rynek nowoczesne produkty o wysokich parametrach jakościowych i wytrzymałościowych. Gwarantujemy, że mieszanki betonowe oferowane przez Lafarge spełniają najwyższe normy jakościowe stawiane przed producentami betonu.

Zakłady Lafarge zajmują się sprzedażą betonu oraz cementu, w tym luzem i workowanego, a także rozwiązań przeznaczonych do dalszego przetworzenia i do celów produkcji przemysłowej wykorzystującej cement, spoiwa hydrauliczne, kruszywa, mączkę wapienną czy też popiół.

Na mapie powyżej w łatwy sposób wyszukasz lokalizacje:

  • Biura (centrala)
  • Cementownie
  • Wytwórnie betonu
  • Żwirownie
  • Kopalnie
  • Laboratorium
  • Przeładownie
  • Składy rekomendowane przez Lafarge
  • Certyfikowanych Posadzkarzy 


Kontakty do zakładów i działu handlowego wg województw

Szczegółowy kontakt do naszych wytwórni betonu, cementowni, laboratoriów i poszczególnych działów firmy, w tym działu doradztwa, znajdziesz na stronie Kontakt.

Możesz również skorzystać z listy poniżej, aby znaleźć kontakty do poszczególnych zakładów i działu handlowego przypisanych do regionu.

Aby przejść do kontaktów, kliknij województwo:


Wyspecjalizowane oddziały Lafarge

Każdy zakład Lafarge zapewnia Klientom najlepszą obsługę, wysoką jakość produktów i rozwiązań. Możemy pochwalić się niemal 50 lokalizacjami Lafarge, które obejmują zasięgiem cały kraj – pozwala nam to zagwarantować błyskawiczny transport materiału na miejsce budowy oraz konkurencyjne ceny. Placówki przystosowane są do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej, niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.

Współpracujemy z firmami w zakresie podnoszenia jakości oferowanych usług. Nawiązujemy współpracę ze składami budowlanymi oraz firmami, które objęliśmy Programami Partnerskimi, tj. Jakość Rekomendowana przez Lafarge oraz Certyfikowani Wykonawcy.


Budujemy dla rozwoju

Naszym celem jest wspieranie biznesu w jego rozwoju. Potrzeby klienta są dla nas na pierwszym miejscu i dysponujemy odpowiednią technologią oraz wiedzą, aby wesprzeć go na każdym etapie inwestycji.

Stale inwestujemy w zakłady, skutecznie obniżając emisję CO2 przy zastosowaniu najlepszych dostępnych technologii. Prowadzimy badania i tworzymy produkty, które mają obniżony ślad węglowy. Klientom oferujemy wszechstronne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami, począwszy od porad prawnych i środowiskowych poprzez organizację transportu, badana laboratoryjne aż do wspierania lokalnych wspólnot. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Zrównoważony Rozwój.

Pomagamy realizować projekty infrastrukturalne, które stały się krokami milowymi w rozwoju gospodarczym naszego kraju. W portfolio Lafarge znajdują się rozwiązania dla wykonawców, projektantów i inwestorów poszukujących wysokiej jakości betonu do nawet najbardziej wymagających inwestycji. Dzięki naszym produktom i doradztwu powstało wiele ikonicznych obiektów budowlanych – zobaczysz je w zakładce Nasze Realizacje.