Zrównoważony Program Stypendialny

Czym jest Zrównoważony Program Stypendialny?

Program powstał, aby wspierać Cię w procesie budowania ścieżki kariery, już w trakcie studiów inżynierskich. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i pomóc Ci przy projektach uczelnianych czy pracy dyplomowej. Następnie chcemy zaprosić Cię na wdrożenie podczas płatnego stażu na jednym z naszych zakładów, aby po zakończonej praktyce, najlepszym zaoferować pracę.

WCHODZISZ W TO?

Kto może dołączyć do programu?

Do udziału w Zrównoważonym Programie Stypendialnym* zapraszamy studentki_ów 3 roku studiów inżynierskich wybranych kierunków:

AUTOMATYKA I ROBOTYKA
BUDOWNICTWO
CERAMIKA
INŻYNIERIA GÓRNICZA
MECHATRONIKA
MECHANIKA I BUDOWA MASZYN

*Program działa obecnie na trzech uczelniach w Polsce: Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechnice Bydgoskiej oraz Politechnice Świętokrzyskiej.

Dlaczego warto dołączyć do programu?

Dołączając do Zrównoważonego Programu Stypendialnego, dołączysz do zespołu Lafarge Polska. W ramach programu otrzymujesz:

WYNAGRODZENIE

Comiesięczne stypendium podczas trwania roku akademickiego (9 m-cy).

DOSTĘP DO BAZY WIEDZY

Zyskasz merytoryczne wsparcie swojego Opiekuna Stażu oraz dostęp do naszego know-how.

DOŚWIADCZENIE

Najważniejsze będzie zdobyte podczas programu doświadczenie i wiedza, którą będziesz mieć okazję wdrożyć w swoim zawodowym życiu, a zdobyte umiejętności pozwolą Ci rozwijać się dalej w obszarze, którym naprawdę chcesz.

MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ PRACY

Po 3 i 4 roku studiów zapraszamy Cię na staż do jednego z naszych zakładów, gdzie pokażemy Ci na jakich stanowiskach możesz pracować po swoim kierunku studiów.

Dołącz do nas

Role w programie

OPIEKUN PROGRAMU

Przedstawiciel Lafarge, który będzie Twoim wsparciem w trakcie trwania programu. Otrzymasz opiekę merytoryczną w trakcie trwania programu stypendialnego, pomoc merytoryczną w pisaniu pracy inżynierskiej/magisterskiej, opiekę podczas praktyk na zakładzie Lafarge oraz wsparcie w kontaktach z pracownikami Lafarge i działami współpracującymi.

AMBASADOR PROGRAMU STYPENDIALNEGO

Student_ka, który_a otrzymał_a stypendium i promuje działalność Lafarge na swojej uczelni. Rolą Ambasadora jest aktywne promowanie działalności Lafarge na terenie uczelni: pomoc w przygotowaniu materiałów promocyjnych - rola opiniodawcy, dystrybucja materiałów, możliwość uzyskania budżetu na realizację własnej inicjatywy promującej Lafarge, pomoc w znalezieniu pracowników, informowanie studentów o naszych aktualnych rekrutacjach oraz promowanie Lafarge jako dobrego pracodawcę.

Skontaktuj się z nami i zgłoś się do programu

Anna Ickiewicz

Dział HR Lafarge

anna.ickiewicz@lafarge.com tel. 572 700 068

Budujemy lepszy świat dla ludzi i planety

Najnowsze artykuły