Beton, wytwórnie betonu - Kraków, woj. małopolskie

W województwie małopolskim Lafarge Polska aktualnie posiada betoniarnie w czterech miastach, a mianowicie: Chrzanów, Czernichów, Oświęcim i Kraków, przy czym w samym tylko Krakowie mamy aż trzy wytwórnie betonu. Dzięki takiej lokalizacji węzłów betoniarskich jesteśmy w stanie obsłużyć nawet największe inwestycje realizowane na południu kraju.

 

Wytwórnie Lafarge Polska są obecne w całym kraju i dostarczają doskonałej jakości beton towarowy spełniający potrzeby takich branż jak budownictwo, w tym mieszkaniowe i komercyjne, a także infrastruktura i przemysł. Za każdym razem gwarantujemy sprawną obsługę oraz terminowe dostawy najwyższej jakości betonu, niezależnie od miejsca lokalizacji.

Betoniarnie w Krakowie dostarczają mieszanki betonowe również do wielu okolicznych miejscowości takich jak: Wieliczka, Olkusz, Skawina, a wylewki anhydrytowe do miejscowości oddalonych nawet o 100 km jak Zakopane czy Nowy Targ.

 

Dostawca betonu w Małopolsce

 

Lafarge jest wiodącym producentem betonu na polskim rynku. Dostarczamy na rynek mieszanki betonowe, które spełniają najwyższe normy. Stale inwestujemy w innowacje i dostarczamy nowoczesne betony o znakomitych parametrach, w tym ekologiczne materiały budowlane. Doskonałym przykładem są tu betony z grupy produktów zeroemisyjnych i niskoemisyjnych EcoPact o obniżonym śladzie węglowym do 48 w stosunku do standardowego betonu towarowego (poziom redukcji uzależniony jest od klasy betonu oraz klasy ekspozycji).

Oprócz tego obsługujemy największe inwestycje w Polsce, które można znaleźć w naszym portfolio. W Krakowie dostarczaliśmy między innymi beton dekoracyjny ARTEVIA™ w trzech kolorach, łącznie 164 m³, który został wykorzystany do wykonania nawierzchni skateparku w Parku Jordana.

 

Beton towarowy jako specjalność Lafarge

 

Lafarge w Polsce działa od 1995 roku i od początku naszą główną działalnością była produkcja betonu towarowego i zapraw cementowych na potrzeby rynku. Aktualnie produkcję i sprzedaż betonu w Krakowie prowadzimy w trzech zakładach - przy ulicach Bociana, Fredry i Cementowej.

Wytwórnie betonu Lafarge w Krakowie zajmują się komponowaniem i sprzedażą mieszanek betonowych, w tym z możliwością zmiany receptur, aby dopasować produkt pod wymagania inwestycji. Naszą specjalnością jest beton towarowy, który uniwersalnym i najbardziej popularnym materiałem budowlanym o wszechstronnym zastosowaniu, wyróżniającym się doskonałą trwałością i plastycznością, a także wytrzymałością dostosowaną do wymaganych oczekiwań. Doskonale sprawdza się jako materiał konstrukcyjny do elementów nośnych jak np. fundamenty budynków.

W Krakowie beton oferujemy w wielu klasach i o różnych zastosowaniach – od betonu klasy C8/10 do C40/50 i wyższych produkowanych na specjalne życzenia.

Głównymi korzyściami z zastosowania betonu Lafarge jest oszczędność - zarówno czasu ze względu na szybkość i łatwość wbudowania (np. mieszanki samozagęszczalne), jak i pieniędzy, ponieważ produkt jest w atrakcyjnej cenie. Ponadto nasz beton wyróżnia się doskonałymi parametrami jakościowymi, a na każdym etapie inwestycji zapewniamy profesjonalne wsparcie naszych doradców. Takie korzyści są gwarantowane tylko w przypadku zamówienia betonu u renomowanego producenta, a Lafarge Polska właśnie takim jest.

 

Sprzedaż betonu w Krakowie

 

Oferowany beton z wytwórni Kraków Lafarge produkowany jest tylko w oparciu o najwyższej jakości składniki kupowane u renomowanych dostawców, dlatego wyróżnia się wysokimi parametrami min. wytrzymałościowymi, które decydują między innymi o tym, że doskonale nadaje się do elementów nośnych oraz do budowy dróg. Beton Lafarge to przede wszystkim swoboda budownictwa oraz elastyczność, ponieważ można modyfikować jego recepturę i dostosowywać parametry do warunków jego późniejszej eksploatacji.

Lafarge klientom z Krakowa i okolic oferuje między innymi:

  • betony standardowe o różnych klasach wytrzymałości i ekspozycji oraz dodatkowych różnych parametrach takich jak np. wodoszczelność, które umożliwiają projektowanie dowolnych form dzięki takim właściwościom jak płynność i zdolność do zagęszczania
  • betony specjalne, w tym beton samozagęszczalny zbrojony włóknem Agilia FIBRO, z którym nie ma potrzeby prac zbrojarskich na budowie, co ułatwia i znacząco skraca czas prac betoniarskich
  • betony techniczne jak np. beton posadzkowy zbrojony włóknami polimerowymi, polipropylenowymi lub stalowymi czy lekki pianobeton o dobrych właściwościach termoizolacyjnych i akustycznych
  • betony infrastrukturalne, w tym betony drogowe spełniające wymagania Ogólnej Specyfikacji Technicznej GDDKiA
  • mieszanki stabilizacyjne, również według receptur klienta

 

W ofercie wytwórni betonu Lafarge w Krakowie znajdują się również takie produkty jak:

 

Beton towarowy Lafarge jest wyrobem produkowanym zgodnie z normą PN-EN 206 A1:2016-12. Wysoki standard produkcji wspiera system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001, standard środowiskowy ISO 14001 oraz wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Nasz beton ma niezbędne certyfikaty jakości, deklaracje oraz Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji nadany przez Instytut Techniki Budowlanej. Gwarantujemy, że mieszanki betonowe dostarczane przez nasze wytwórnie, w tym betoniarnie w Krakowie, spełniają najsurowsze normy jakościowe stawiane przed producentami betonu.

Wytwórnie betonu w Krakowie wyposażone są w innowacyjne urządzenia zapewniające wytwarzanie wysokiej jakości mieszanek. Beton Lafarge produkowany jest na nowoczesnych węzłach betoniarskich z systemami podgrzewania składników. Każdy etap produkcji jest kontrolowany i zautomatyzowany, co gwarantuje utrzymanie powtarzalności wymaganych parametrów. Stabilność mieszanek oraz wysoką, niezmienną jakość zapewnia doświadczony personel o wysokiej wiedzy i kompetencjach.

 

Kontakt do Lafarge Kraków

 

Lafarge w Małopolsce to nie tylko dostawca betonu, ale partner wspierający biznesy swoich klientów. Uzupełnieniem naszej działalności są usługi dla infrastruktury czy transportu, a także usługi pompowania mieszanki betonowej. Oferujemy ponadto kompleksowe doradztwo produktowe i techniczne. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem nabytym podczas realizacji różnych inwestycji, które niejednokrotnie wymagały od nas zastosowania innowacyjnych rozwiązań, często niespotykanych jeszcze na rynku polskim.

Nasza oferta betonu w Krakowie skierowana jest do klientów z różnych branż, stale współpracujemy z wykonawcami, projektantami i inwestorami. Obsługujemy każdy rodzaj inwestycji, zarówno małe jak budowa domu jednorodzinnego, jak i większe typu budowa biurowców, dróg publicznych czy budowli użyteczności publicznej.

Misją Lafarge jest wytworzenie oraz dostarczenie rozwiązań materiałowych do każdego klienta, dlatego oprócz obsługi budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, inżynieryjnego i komercyjnego realizujemy również indywidualne, specjalne zamówienia klientów.

Lafarge w województwie małopolskim oprócz sprzedaży betonu prowadzi również sprzedaż cementu i innych rozwiązań dla budownictwa i przemysłu, w tym przeznaczonych do dalszego przetworzenia czy do produkcji z wykorzystaniem cementu, spoiw hydraulicznych, kruszyw, mączki wapiennej oraz popiołu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty dostawy betonu Lafarge na terenie miasta Kraków i okolic. Zapewniamy szeroką ofertę betonu, terminową dostawę, a także techniczne wsparcie naszych doradców.

 

Betoniarnie Lafarge w województwie małopolskim

infrastruktura123

Wytwórnie betonu, sprzedaż

 
Krzysztof Zięba
Kierownik Sektora Kraków
(Kraków, Czernichów, Chrzanów)
tel.: 697 697 170
 
Adam Słowiak
Kierownik Sektora Śląsk
(Oświęcim)
tel.: 519 537 020
 
 
Wytwórnia betonu Chrzanów
ul. Śląska
32-500 Chrzanów
 
Michał Pabis
tel.: 572 700 092
 
 
Wytwórnia betonu Czernichów
Czernichów 463
32-070 Czernichów
 
 
Michał Pabis
tel.: 572 700 092
 
 
Wytwórnie betonu Kraków
ul. Bociana 16
31-231 Kraków
 
 
Joanna Goncerz
tel.: 697 697 164
 
ul. Cementowa 2
31-983 Kraków
 
 
ul. Fredry 2
30-605 Kraków
 
 
Grzegorz Furgał
tel.: 697 697 182
 
 
Wytwórnia betonu Oświęcim
ul. Zwycięstwa 1C
32-600 Oświęcim
tel.: 502 786 504
 
 
Jan Jamróz
tel.: 697 697 153
 

 

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

 
kontakt beton agila

Produkcja Lafarge

 
Wytwórnia betonu Czernichów
Czernichów 463,
32-070 Czernichów
 
Michał Pabis
tel.: 572 700 092
 
 
Wytwórnia betonu Oświęcim
ul. Zwycięstwa 1C,
32-600 Oświęcim
 
Jan Jamróz
tel.: 502 786 504
 
 
Wytwórnia betonu Kraków
ul. Cementowa 2
31-983 Kraków
 
 

Centrum obsługi reklamacji

tel: +48 572 727 450

Wybierz najlepsze doradztwo techniczne dla siebie:
 

Producent

Wykonawcy

Klient infrastrukturalny

 

Doradztwo techniczne
 

Zachęcamy do kontaktu z doradztwem technicznym wspierającym Klientów w segmencie Infrastruktury drogowej, budynków, a także producentów przemysłowych i firm wykonawczych