Beton, wytwórnie betonu - Warszawa, woj. mazowieckie

Wytwórnia betonu w Warszawie oferuje wysokiej klasy beton towarowy do rozmaitych zastosowań. W katalogu znajdziesz betony standardowe, techniczne, specjalne oraz infrastrukturalne spełniające wymagania nawet najbardziej zaawansowanych inwestycji.

 

Lafarge Polska posiada wytwórnie betonu zlokalizowane w całym kraju, w tym województwie mazowieckim, gdzie działa wytwórnia betonu Warszawa oraz wytwórnia Góra Kalwaria. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji sprawnie obsługujemy inwestycje nawet spoza lokalizacji wytwórni i dostarczamy beton na place budowy w takich miastach jak Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Ciechanów, Siedlce czy Skierniewice, a nawet poza Mazowieckie.

 

Certyfikowany beton towarowy Warszawa

 

Specjalnością wytwórni Lafarge Warszawa jest produkcja wysokiej klasy betonu towarowego, który znajduje zastosowanie w niemal każdej inwestycji ze względu na swoją uniwersalność i doskonałe parametry wytrzymałościowe i wodoodporne. Beton towarowy wykorzystywany jest zarówno w budownictwie mieszkaniowym, ogólnym, jak i inżynieryjnym i przynosi więcej korzyści niż beton tradycyjny.

 

Lafarge oferuje beton w Warszawie, który gwarantuje przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ nawet bardzo dużą ilość betonu dostarczamy prosto do klienta. Ponadto to mniejsze koszty, ponieważ odpada konieczność samoistnego wytworzenia materiału, a zyskują Państwo gwarancję składu i odpowiednich parametrów.

Stale monitorujemy jakość produkowanego betonu nie tylko przez jednostki zewnętrzne, ale też przez wyspecjalizowane laboratoria i naszych specjalistów. Beton przechodzi wszelkie testy jakości. Beton towarowy Lafarge produkowany jest zgodnie z normą PN-EN 206-1:2003, a beton do zastosowań konstrukcyjnych jest wyrobem certyfikowanym Krajowym Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji przez Instytut Techniki Budowlanej.

 

Sprzedaż betonu w Warszawie

 

Beton oferowany przez wytwórnię w Warszawie do dostania w całym województwie mazowieckim powstaje w wyspecjalizowanej i skomputeryzowanej betoniarni. Dzięki temu kontrolowany jest skład oraz proporcje i każdorazowo otrzymuje się produkt o tych samych cechach.

Mieszanki spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Nasze portfolio pokazuje, że jesteśmy w stanie obsłużyć inwestycje wymagające od nas elastyczności i opracowania nowych receptur. Jednocześnie zapewniamy, że beton Lafarge spełnia normy jakościowe stawiane przed producentami cementu, kruszyw i betonu.

W ofercie wytwórni betonu Warszawa znajduje się:

  • beton standardowy, w tym beton konstrukcyjny i na stabilizację
  • beton specjalny jak na przykład innowacyjny beton samozagęszczalny Agilia™ czy posadzka anhydrytowa Agilia™ Sols A o właściwościach samopoziomujących przeznaczona do zastosowania na podkłady podłogowe we wszelkiego rodzaju budownictwie
  • beton techniczny, w tym beton posadzkowy, beton lekki i beton ciężki
  • beton infrastrukturalny, w tym beton mostowy, drogowy i kontraktorowy

 

Lafarge jest jednym z czołowych producentów betonu i na rynku zyskał status odpowiedzialnego partnera stawiającego na wysoką jakość oferowanego betonu. Ważne dla nas są innowacje, a to podejście ma odzwierciedlenie w takich produktach, jak beton wałowany Rolltec™, którego skład jest opracowywany w laboratoriach Lafarge i każdorazowo modyfikowany na podstawie dostępności lokalnych surowców. Ponadto oferujemy kolekcję betonów dekoracyjnych Artevia™ oraz beton wodoprzepuszczalny kruszywowy Hydromedia™.

 

Kontakt do wytwórni betonu Warszawa

 

Lafarge w Warszawie obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych, wykonawców, projektantów i inwestorów. Naszą specjalnością są rozwiązania dla budynków typu domy jednorodzinne, wielorodzinne, budynki komercyjne i użyteczności publicznej, a także rozwiązania infrastrukturalne jak drogi i mosty. Zajmujemy się sprzedażą betonu oraz cementu, w tym luzem i workowanego, a także rozwiązań przeznaczonych do dalszego przetworzenia i do celów produkcji przemysłowej wykorzystującej cement, spoiwa hydrauliczne, kruszywa, mączkę wapienną czy też popiół.

Zapraszamy do kontaktu z wytwórnią betonu w Warszawie. Nasze doświadczenie wynika z udziału w wielu niezwykle wymagających pod względem technicznym i architektonicznym projektach. Zapewniamy szeroki zakres usług w dziedzinach doradztwa technicznego, transportu, pompowania oraz obsługi laboratoryjnej.

 

Betoniarnie Lafarge w województwie mazowieckim

infrastruktura123

Wytwórnie betonu, sprzedaż

 
Mateusz Sielski
Kierownik Sektora Centralnego
tel.: 519 537 162
 
 
Wytwórnie betonu Warszawa
ul. Zawodzie 14,
02-981 Warszawa
 
ul. Grodziska 31,
01-255 Warszawa
 
ul. Kaczorowa 35,
03-042 Warszawa
 

 

Paweł Jałoszewski
tel.: 502 786 959
 
Łukasz Urbański
tel.: 519 537 187
 
Jan Rogalski
tel.: 502 786 942
 
 
Wytwórnia betonu Góra Kalwaria
ul. Adamowicza 9,
05-530 Góra Kalwaria
 
Marek Cichosz
tel.: 572 700 036
 

Wytwórnie produkujące AgiliaTM Sols A

 
kontakt beton agila

Produkcja Lafarge

 
Wytwórnia betonu Warszawa
 ul. Kaczorowa 35,
03-042 Warszawa
 
Paweł Jałoszewski
tel.: 502 786 959
 
Marek Cichosz
tel.: 572 700 036
 
 
Wytwórnia betonu Góra Kalwaria
ul. Adamowicza 9,
05-530 Góra Kalwaria
 
Paweł Tomaszewski
tel.: 502 786 942
 
Marek Cichosz
tel.: 572 700 036
 

Centrum obsługi reklamacji

tel: +48 572 727 450

Wybierz najlepsze doradztwo techniczne dla siebie:
 

Producent

Wykonawcy

Klient infrastrukturalny

 

Doradztwo techniczne
 

Zachęcamy do kontaktu z doradztwem technicznym wspierającym Klientów w segmencie Infrastruktury drogowej, budynków, a także producentów przemysłowych i firm wykonawczych