Lafarge w Polsce

Jesteśmy jednym z czołowych producentów cementu, kruszyw i betonu oraz liderem rozwiązań na polskim rynku budowlanym. Naszą nadrzędną wartością jest bezpieczeństwo oraz kultura „zero wypadków”. Dostarczamy najwyższą jakość rozwiązań i usług, stale inwestujemy w innowacje.

 

Chcemy być zaufanym doradcą dla naszych Klientów, firmą zrównoważoną i bezpieczną dla naszych partnerów i interesariuszy oraz dobrym miejscem pracy dla naszych pracowników.

Lafarge w Polsce działa od 1995 roku. Obecnie w niemal 50 zakładach zatrudniamy blisko 1500 pracowników. Jesteśmy częścią globalnej Grupy LafargeHolcim.

W Lafarge w Polsce realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju zdefiniowaną w czterech filarach: klimat, gospodarka obiegu zamkniętego, woda i przyroda oraz ludzie i społeczności. Łączymy działalność przemysłową z szacunkiem dla pracowników, naszych sąsiadów i środowiska naturalnego.

 
edisonda lafarge icons 02 nowe 1 change word 2

 

 
edisonda lafarge icons 2 0 mobile
lafarge_icons_homepage_2

 

 

 

 

Nasze lokalizacje

Znajdź najbliższą wytwórnię betonu, zakład kruszyw, cementownie, laboratorium Lafarge oraz rekomendowany skład budowlany, w którym możesz kupić wszystkie nasze produkty.

Polecamy również naszych Certyfikowanych Posadzkarzy – znaleźć ich można, używając filtra wyszukiwania.

 

Nasze zakłady

 

Artykuły powiązane