Solidna ekipa

Od kwietnia 2013 r. Lafarge oferuje innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dla klientów indywidualnych. To zakup kompleksowej usługi – dostawy betonu wraz z wykonawstwem.

 
solidna-ekipa.png

 

„Solidna Ekipa” to program, w ramach którego Lafarge oferuje inwestorowi kompleksowe rozwiązanie w zakresie zakupu produktów betonowych i wykonawstwa.

Inwestor podpisuje z Lafarge umowę, która gwarantuje dostarczenie materiału na plac budowy oraz wykonanie usługi jego wbudowania. Inwestycja rozliczana jest w metrach kwadratowych wykonanej pracy, a nie w metrach sześciennych dostarczonego materiału.

Tak wykonana usługa, z użyciem sprawdzonych materiałów i technologii prac, to gwarancja jakości. Proponowane rozwiązanie daje inwestorowi możliwość pełnego wykorzystania zalet jakie płyną z zastosowania specjalnych produktów betonowych Lafarge. Dodatkowo, dzięki optymalizacji w doborze materiałów i rozwiązań, inwestor ma możliwość otrzymania oferty na kompleksowe wykonawstwo, która jest atrakcyjna zarówno jakościowo jak i cenowo.

Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje gwarancję na gotowy produkt.

 

„Solidna Ekipa” to program, w którym można realizować wszystkie poziome aplikacje na bazie poniższych produktów.