Solidna ekipa

Od kwietnia 2013 r. Lafarge oferuje nowe i innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dla klientów indywidualnych. To zakup kompleksowej usługi – dostawy betonu wraz z wykonawstwem.

 
solidna-ekipa.png

 

Inwestor podpisuje z Lafarge umowę, która gwarantuje zarówno dostarczenie materiału, jak i wykonanie usługi jego wbudowania na placu budowy. Inwestycja rozliczana jest w metrach kwadratowych wykonanej pracy, a nie w metrach sześciennych dostarczonego materiału.

Tak wykonana usługa gwarantuje zastosowanie odpowiednich materiałów, technologii prac, dzięki którym jesteśmy w stanie wykorzystać do maksimum możliwości i korzyści jakie płyną z zastosowania naszych produktów. Dzięki optymalizacji w doborze materiałów i rozwiązań możemy zaproponować inwestorowi bardzo atrakcyjne jakościowo i cenowo oferty na kompleksowe wykonawstwo.

Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje gwarancję na gotowy produkt.

 

„Solidna Ekipa” to program, w którym można realizować wszystkie poziome aplikacje na bazie następujących produktów oferowanych przez Lafarge: Agilia Sols A - wylewki anhydrytowe z betonu samozagęszczalnego, Artevia Kolor i Dekor - nawierzchnie z betonów dekoracyjnych.