Nasza kultura

Jesteśmy różnorodni. Jesteśmy innowacyjni. Jesteśmy sobą i dzięki temu, że działamy razem, osiągamy więcej. Jesteśmy zespołem osób, które wykorzystują możliwości, jakie się przed nami pojawiają. Nasza kultura jest oparta na otwartości i braniu odpowiedzialności za siebie, za swój zespół, za swoją pracę.

 

 

Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet

 

Dbanie o bezpieczeństwo zaczynamy od samych siebie. Wiemy, że tylko wtedy, gdy wspólnie połączymy siły, osiągniemy nasz cel – zero wypadków w pracy. Jesteśmy znani z wymagających zasad BHP, ale robimy to w trosce o nasz najważniejszy zasób – ludzi. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i wysokiej jakości sprzęt, który poprawia komfort i warunki naszej codziennej pracy.

 

 

 

 

 

 

Dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę

 

Pewne, konkurencyjne wynagrodzenie masz u nas jak w banku. Bogate dodatki okolicznościowe i bezpłatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej Rodziny to także standard w naszej firmie. Wydarzyła się nieprzewidziana, trudna sytuacja losowa? Możesz na nas liczyć – nie pozostawimy Cię bez wsparcia. Dajemy Ci stabilność zatrudnienia i poczucie bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

karieranaszakultura.jpg

 

Dobra atmosfera daje dobre wyniki

 

Wiemy, że dobra atmosfera pomaga osiągnąć najlepsze wyniki. Wiemy też, że atmosferę budują ludzie, dlatego wszyscy dbamy o to by, pracowało się nam razem jak najlepiej. Tworzymy zgrany zespół, w którym nie liczą się tytuły, a najważniejsza jest współpraca i chęć dzielenia się doświadczeniem. Pracując z nami, masz pewność, że wiele się nauczysz, ale także podczas codziennej pracy będziesz miał możliwość dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą.

 

 

 

 
lafarge-innowacje.png

 

 

Innowacje i inicjatywa - to cenimy w naszym zespole

 

Nasi pracownicy są naszą największą inspiracją. Stale zbieramy ich pomysły – wszystkie z nich analizujemy, a najlepsze wdrażamy. Masz pomysł, jak usprawnić pracę Twojego działu? Widzisz możliwości oszczędności? A może masz pomysł na dodatkowy zysk? W Lafarge masz pewność, że Twoje sugestie zostaną wysłuchane. To dzięki nam nasza firma jest liderem w swojej branży.

W Lafarge dbamy o naszych pracowników - wspieramy, motywujemy i zachęcamy do ciągłego rozwoju. Troszczymy się też o odpowiednie warunki pracy, atmosferę i relacje jakie nas łączą - dzięki temu wspólnie pracujemy na sukces każdego z nas i budowanie lepszego świata wokół.

 

Artykuły powiązane