Iwona Burzyńska

Dyrektor Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Lafarge w Polsce,
VP WSPÓLNIE – Fundacji LafargeHolcim

 
lafarge-zarzad-biogram-iwona-burzynska.png

Doświadczenie w komunikacji korporacyjnej, marketingowej i digital zdobywała w międzynarodowych agencjach zintegrowanej komunikacji: Publicis, Grayling, Fleishman-Hillard, gdzie prowadziła działania komunikacyjne dla marek z sektorów: FMCG, automotive, elektroniki konsumenckiej, produkcji i przemysłu.

W latach 2011-2014 pełniła funkcję Public Relations Manager Panasonic Corporation w Polsce i krajach bałtyckich, gdzie odpowiadała za wizerunek i działania komunikacyjne marki w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie. Z Lafarge w Polsce związana jest od lipca 2015 r., funkcję Dyrektora Komunikacji i Relacji Zewnętrznych objęła w marcu 2016 r. Od grudnia 2018 r. pełni również funkcję Wiceprezesa WSPÓLNIE – Fundacji LafargeHolcim. Odpowiada za całość komunikacji korporacyjnej wewnętrznej, zewnętrznej i online, public affairs oraz komunikację z interesariuszami i instytucjami.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Psychologia Ekonomiczna oraz Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego w językach angielskim i rosyjskim. Posiada też certyfikat DMI (Digital Marketing Institute).

Pasjonują ją podróże, literatura, film, tai-chi, ajurweda, psychologia i komunikacja w kanałach digital.