Iwona Burzyńska

Dyrektor Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Lafarge w Polsce

 
lafarge-zarzad-biogram-iwona-burzynska.png

Doświadczenie w komunikacji korporacyjnej, marketingowej i digital zdobywała w międzynarodowych agencjach zintegrowanej komunikacji: Publicis, Grayling, Fleishman-Hillard, gdzie prowadziła działania komunikacyjne dla marek z sektorów: FMCG, automotive, elektroniki konsumenckiej, produkcji i przemysłu.

 

W latach 2011-2014 pełniła funkcję Public Relations Manager Panasonic Corporation w Polsce i krajach bałtyckich, gdzie odpowiadała za wizerunek i działania komunikacyjne marki w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie. Z Lafarge w Polsce związana jest od lipca 2015 r., funkcję Dyrektora Komunikacji i Relacji Zewnętrznych objęła w marcu 2016 r. Odpowiada za całość komunikacji korporacyjnej wewnętrznej i zewnętrznej, public affairs, relacje zewnętrzne oraz działania z obszaru digital.

 

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Psychologia Ekonomiczna oraz Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego w językach angielskim i rosyjskim. Posiada też certyfikat DMI (Digital Marketing Institute).

 

Pasjonują ją podróże, literatura, film, tai-chi, ajurweda, psychologia i komunikacja w kanałach digital.