Oferujemy dobre miejsca pracy

To miejsce, w którym masz szansę się rozwinąć! Średnia długość pracy w Lafarge to ponad 14 lat. Wpływają na to przede wszystkim stabilne i bezpieczne warunki pracy oraz realne możliwości awansu. Dbamy o pracowników i zapewniamy im środowisko, które pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Czy wiesz, że np. w czasie pandemii zapewniliśmy wszystkim naszym pracownikom pulsoksymetry, czy kupiliśmy, również na użytek prywatny, maseczki i rękawiczki jednorazowe?

 
kariera dobre miejsce pracy 1

 

 

Dbamy o
bezpieczeństwo

To ono jest podstawą naszych działań, dlatego za najwyższy cel postawiliśmy sobie zasadę: “zero wypadków w pracy”. Przestrzegamy rygorystycznych zasad BHP. W codziennych zadaniach korzystamy tylko z najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości, na bieżąco serwisowanego sprzętu.

 

Zapewniamy
stabilne zatrudnienie

Bezpieczeństwo to również stabilność pracy. W czasie pandemii przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji #niezwalniajmy. Mimo pandemii przeprowadziliśmy coroczny proces podwyżek wynagrodzeń oraz wypłaciliśmy wszystkim pracownikom nagrody roczne.

 
kariera dobre miejsce pracy 2

 

 
kariera dobre miejsce pracy 3
 

Zapewniamy
szereg benefitów

Zdajemy sobie sprawę, że w pracy bardzo ważna jest motywacja do działania. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na proponowane pracownikom i ich rodzinom benefity. Oferujemy bogaty pakiet opieki medycznej, dostęp do szkoleń i wydarzeń, przygotowujemy unikalne plany rozwoju kompetencji, a co najważniejsze nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na wsparcie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 

Dlaczego warto do nas dołączyć

 
dlaczego warto lafarge infografika

W Lafarge dbamy o naszych pracowników - wspieramy, motywujemy i zachęcamy do ciągłego rozwoju. Troszczymy się też o odpowiednie warunki pracy, atmosferę i relacje jakie nas łączą - dzięki temu wspólnie pracujemy na sukces każdego z nas i budowanie lepszego świata wokół.