Oferujemy dobre miejsce pracy

 

To miejsce, w którym masz szansę się rozwinąć! Średnia długość pracy w Lafarge to ponad 14 lat. Wpływają na to przede wszystkim stabilne i bezpieczne warunki pracy oraz realne możliwości awansu. Dbamy o pracowników i zapewniamy im środowisko, które pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Czy wiesz, że np. w czasie pandemii zapewniliśmy wszystkim naszym pracownikom pulsoksymetry, czy kupiliśmy, również na użytek prywatny, maseczki i rękawiczki jednorazowe?

 

 
kariera dobre miejsce pracy 1

 

 

Dbamy o
bezpieczeństwo

To ono jest podstawą naszych działań, dlatego za najwyższy cel postawiliśmy sobie zasadę: “zero wypadków w pracy”. Przestrzegamy rygorystycznych zasad BHP. W codziennych zadaniach korzystamy tylko z najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości, na bieżąco serwisowanego sprzętu.

 

Zapewniamy
stabilne zatrudnienie

Bezpieczeństwo to również stabilność pracy. W czasie pandemii przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji #niezwalniajmy. Mimo pandemii przeprowadziliśmy coroczny proces podwyżek wynagrodzeń oraz wypłaciliśmy wszystkim pracownikom nagrody roczne.

 

kariera dobre miejsce pracy 2

 

 
kariera dobre miejsce pracy 3

 

Zapewniamy
szereg benefitów

Zdajemy sobie sprawę, że w pracy bardzo ważna jest motywacja do działania. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na proponowane pracownikom i ich rodzinom benefity. Oferujemy bogaty pakiet opieki medycznej, dostęp do szkoleń i wydarzeń, przygotowujemy unikalne plany rozwoju kompetencji, a co najważniejsze nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na wsparcie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 

 

Spójrz i zobacz dobre miejsce pracy

 

Dlaczego warto do nas dołączyć

 

 

umowa o prace

umowa o pracę, opieka medyczna Medicover

miedzynarodowe srodowisko

możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

rozwoj

szansa na rozwój wewnątrz organizacji

szkolenia

dostęp do szkoleń, Twój unikalny plan rozwoju kompetencji

wyjatkowe miejsce

praca w wyjątkowym, innowacyjnym miejscu

nowoczesne technologie

dostęp do najnowocześniejszej technologii

wplyw na otoczenie

praca w miejscu gdzie masz wpływ na świat i otoczenie