Dlaczego warto do nas dołączyć

Jesteśmy pracodawcą, który daje możliwości, zachęca do wymiany doświadczeń i brania odpowiedzialności. Dzięki temu wiemy, że tworzymy zespół złożony z najlepszych specjalistów w naszej branży.

 

Jesteśmy zespołem liderów

Praca w Lafarge to pewność współpracy ze specjalistami w swoim fachu. Cenimy wymianę wiedzy, umiejętności i doświadczeń między naszymi pracownikami. Wzbogaca ona nasze zespoły i sprawia, że lepiej pracujemy ale też wzajemnie się poznajemy. W naszej codziennej pracy Lafarge zapewnia nam wszystko, co potrzebne jest do osiągania najwyższych rezultatów oraz rozwoju.

Poprzez codzienną współpracę mamy okazję uczyć się od siebie nawzajem. Jako firma wspieramy pracowników w poszerzaniu kompetencji i zdobywaniu nowych doświadczeń, bo wiemy, że razem z ich rozwojem, zmieniamy się na lepsze także jako organizacja.

 

Zobacz jakie korzyści oferujemy naszym pracownikom:

 

Interesujące projekty

Pracując z nami masz możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów, które zmieniają oblicze naszego biznesu. 

 

 

 

Koleżeńska atmosfera

Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę - to codzienność w Lafarge. 

 

Awanse i nowe ścieżki kariery 

Rozwój wewnątrz naszej firmy, także w ramach przebranżowienia i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych - w Lafarge to Ty decydujesz, dokąd zmierzasz.

 

Pewne wynagrodzenie i bonusy

Od początku możesz liczyć na umowę o pracę i atrakcyjne benefity: opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę Multisport, świadczenia urlopowe i świąteczne, benefity dostosowane do profilu Twojego stanowiska.

 

Dbałość o otoczenie i środowisko

Jeśli czujesz potrzebę zrobienia czegoś dla innych - dajemy Ci wsparcie. W ramach programu wolontariatu pracowniczego możesz wspierać organizacje społeczne, szkoły czy osoby w Twojej okolicy.

 

Bogaty katalog szkoleń

W ramach Twojego indywidualnego planu rozwoju kompetencji masz możliwość skorzystania ze szkoleń z naszego katalogu co roku poszerzanego o najbardziej aktualne trendy i potrzeby biznesowe. Każdego dnia tworzymy możliwości do Twojego ciągłego rozwoju.

 

Work - life balance

Wiemy jak ważny jest balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, dlatego jeśli Twoje stanowisko na to pozwala - część obowiązków możesz wykonywać w ramach home office.

 

 

Wpływ na biznes

Dajemy Ci pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na otaczający Cię świat - Twoje pomysły i sugestie zawsze zostaną rozważone. Wdrażamy innowacyjne pomysły członków naszego zespołu.

 

Nowoczesne technologie

Jesteśmy kreatorem nowoczesnych rozwiązań na polskim rynku budowlanym. Pracując w Lafarge masz pewność współtworzenia nowoczesnych technologii i wyznaczania trendów w otaczającej Cię rzeczywistości.

 

Oferty pracy

 

Zobacz nasze aktualne oferty pracy
i dołącz do Lafarge

 

 

Zobacz oferty pracy