• Wyślij do
 • Drukuj
 • Ulubione
All Key Projects

100 Key Projects found

 1. Akademia Muzyczna w Poznaniu

  Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu jest jedną z ośmiu Akademii Muzycznych w Polsce.

 2. Budynek należący do Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego wyposażony w sale koncertowe. Obiekt Aula Nova został uznany za ,,Budowlę roku 2006" oraz otrzymał nagrodę I stopnia w kategorii "Obiekty użyteczności publicznej"...

 3. Arkadia

  CH Arkadia jest jednym, z największych centrów handlowych w Europie. Na 287 tys. m² zgromadzono prawie 230 lokali handlowych, w tym 184 sklepy, 15 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni.

 4. Cinema City Arkadia

  Cinema City Arkadia to część jednego z  największych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Izraelu operatorów kin wielosalowych (tzw multipleksów), mieści się na drugim piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Arkadia w Warszawie. Jest to 15-ekranowe kino z ilością 2797 miejsc.

 5. Baza logistyczna przesyłek ekspresowych. W skład obiektu wchodzą m.in. 84 bramy, z których dwanaście przeznaczonych jest dla transportu liniowego.

 6. Bazylika Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach

  Ufundowany pod koniec XIX wieku niewielki kompleks klasztorny w Łagiewnikach w XX wieku stał się miejscem pielgrzymek do grobu siostry Faustyny Kowalskiej i obrazu Jezusa Miłosiernego. W latach 90. kult nasilił się, w związku z czym podjęto decyzję o rozbudowie sanktuarium.

 7. Becher Platinum w Kielcach

  Na wiosnę 2011 roku oddano do użytku nowy 5-cio kondygnacyjny budynek usługowo-handlowo-biurowy BECHER PLATINUM.

 8. Biblioteka Filologiczna Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

 9. Biurowe Farmacol

  PRL-owskie baraki, rdzewiejące hale, szare biurowce to niestety jeszcze częsty widok polskiego krajobrazu miejskiego. Na tym tle obiekt należący do Farmacolu robi wrażenie. Jest jedną z ciekawszych propozycji współczesnej polskiej architektury.

 10. Biurowiec Horizon Plaza

  Horizon Plaza usytuowany na warszawskim Mokotowie, składa się z dwóch budynków połączonych w jeden kompleks biurowy o łącznej powierzchni 35000 m².

 11. Autostrada należy do głównych tras komunikacyjnych w Polsce, stanowiąc fragment drogi międzynarodowej E30. Na terenie Polski przebiega od granicy z Niemcami w Świecku do polsko-białoruskiego przejścia granicznego Kukuryku-Kozłowice.

 12. Budynek Widok w Szczecinie

  Budowa budynek usługowo-mieszkalnego Widok przy ul. Ks. Biskupa Bandurskiego 96 w Szczecinie rozpoczęła się w 2006 roku i zakończyła w czerwcu 2009.

 13. Budynek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

  Oddany do użytku w 2007 roku gmach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w  Kielcach ma powierzchnię 6,5 tys. metrów użytkowych.

 14. Obiekt biurowy przy ul. Słowackiego, stanowiący część kopmleksu pod nazwą Allcon Park. Jest to 5-kondygnacyjny biurowiec o powierzchni 6 000 m².

 15. W dwupoziomowym apartamencie architekt postawił na jasne kolory i proste, czyste formy, które podkreślają przestrzeń.

   

 16. Centrum Handlowe Alfa

  Centrum Handlowe Alfa to największe centrum handlowe tego regionu.

 17. Centrum Handlowe Pogoria

  Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej mieści galerię handlową z 90 sklepami i punktami usługowymi oraz kino Helios na powierzchni 30 000 m².

 18. Otwarcie Centrum Handlowego Wola Park w Warszawie w 2002 roku zbiegło się z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy ulicy Górczewskiej.

 19. Cinema City IMAX

  Cinema City Imax jest częścią Centrum Handlowego Poznań Plaza - stanowi kompleks 9 sal kinowych na 2150 miejsc, oraz pierwsze w Poznaniu kino trójwymiarowe IMAX na 440 miejsc. W kinie tym zastosowano nowatorską technologię zapisu obrazu na specjalnych taśmach filmowych, co w połączeniu z ekranem o wymiarach około 22 x 18 m, specjalnymi okularami, oraz doskonałym systemem dźwięku, pozwala widzowi znaleźć się wewnątrz oglądanej akcji filmowej. 

 20. Płyty gipsowo-kartonowe Lafarge Gips zastosowano do budowy ścianek działowych pomiędzy salami kinowymi. Ściany pomiędzy kinami zbudowane zostały trójwarstwowo.

 21. Wbrew prognozom sprzed kilku laty kino przeżywa swój renesans. Pełne sale kinowe świadczą o tym, że ani bogata oferta telewizyjna ani filmoteki video nie zdystansowały wynalazku braci Lumiere.

 22. W 2006 roku oddano do użytku Centrum Dydaktyczno-Kongresowe Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Imponująca inwestycja o powierzchni 8 tys. m² kosztowała 39 mln złotych. Dwuletnią budowę w całości sfinansował Wydział Lekarski Collegium Medicum.

 23. Collegium Stomatologicum w Poznaniu

  Oryginalna architektonicznie siedziba Collegium Stomatologicum Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowkiego przy ul. Bukowej w Poznaniu została oddana do użytku w 2004 roku. Całkowity koszt inwestycji sięgnął 140 mln zł, przy czym sama budowa kosztowała zaledwie 40 mln zł, a pozostałą część środków przeznaczono na profesjonalny sprzęt medyczny.

 24. W czerwcu 2005 r. w Jastarni oddano do użytku nowy Dom Zdrojowy przy ul. Kościuszki 2a i 2b. Luksusowe apartamenty o powierzchni od 25 do ponad 100 m² wraz z częścią hotelową powstały zaledwie 50 m od morza, w miejscu wyburzonego starego Domu Zdrojowego, który w ekspresowym tempie wzniesiono tuż przed II wojną światową.

 25. Właścicielowi tego 200-metrowego domu nie brakowało estetycznej odwagi. Taki inwestor to dla każdego architekta wnętrz szczególna gratka. Pozwala wyczuć swoje upodobania, klimat, jaki mu odpowiada, a potem ma odwagę, by dać architektowi wolną rękę, czyli zdać się na jego wiedzę, instynkt i doświadczenie.

   

 26. Graby k. Czerniejewa

  Cementu firmy Lafarge a mianowicie Lepo MC 12,5 do murowania elewacji klinkierowej użyto podczas budowy domu jednorodzinnego w Grabach k. Czerniejewa.

 27. Projekt obejmował modernizacje i remont drogi ekspresowej S7 na odcinku Grójec - Białobrzegi wraz z przebudową 3 węzłów i 9 mostów drogowych, budową 6 wiaduktów i 6 kładek dla pieszych oraz 24 przepustów drogowych.

 28. Drogi krajowe nr 5 i nr 10 pokrywają się na przebudowanym do parametrów drogi ekspresowej odcinku między miejscowościami Stryszek i Białe Błota w woj. kujawsko pomorskim. Dzięki zakończonej w 2010 r. inwestycji znaczącej poprawie uległa obsługa ruchu tranzytowego, skrócił się czas podróży i zwiększone zostały bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

 29. Dworzec autobusowy

  Oddany do użytku w listopadzie 2005 roku Regionalny Dworzec Autobusowy w Krakowie zastąpił starą stację, na miejscu której powstała Galeria Krakowska. Nowy obiekt może obsłużyć około 1,2 tys. pojazdów na dobę. Budowa tego dwupoziomowego obiektu trwała przeszło 20 miesięcy i kosztowała 26 mln zł.

 30. Dębowe Tarasy

  Dębowe Tarasy to osiedle mieszkaniowe znajdujące się w Katowicach, jest drugim etapem budowy wielofunkcyjnego centrum - w skład którego wchodzi powstałe już centrum handlowo-rozrywkowe oraz planowane biurowce Silesia Towers.

 31. Oddana do użytku w 2003 roku elektrownia wodna przy stopniu wodnym Kościuszko zlokalizowana jest na 66 kilometrze Wisły nieopodal Krakowa. Głównym inwestorem całego przedsięwzięcia była Fundacja im. księdza Siemaszki z Krakowa.

 32. Fabryka Man w Niepołomicach

  Za 90 milionów euro niemiecki koncern MAN Nutzfahrzeuge wybudował w Niepołomicach koło Krakowa gigantyczną fabrykę samochodów ciężarowych.

 33. Falochron Główny w Gdyni

  Przebudowa dwukilometrowego falochronu głównego Portu w Gdyni to wymagająca, ale niezbędna inwestycja, związana z przebudową konstrukcji.

 34. Falochron w Świnoujściu

  Do budowy falochronu wykorzystane zostały kamienie bazaltowe z kopalni Sulików na Dolnym Śląsku, ponieważ tylko właściwości bazaltu pozwalają spełniać wymogi budownictwa morskiego.

 35. Farma wiatrowa Śniatowo

  W 2009 roku oddano do użytku nową farmę wiatrową w miejscowości Śniatowo w Zachodniopomorskim.

 36. Focus Park w Bydgoszczy

  W kwietniu 2008 roku w Bydgoszczy otwarte zostało centrum handlowe Focus Park, które po paru miesiącach przemianowano na Focus Mall.

 37. Galeria rozrywkowo - handlowa znajdująca się w centrum Bydgoszczy. Jest to kompleks o powierzchni 90 000 m², w którym znajdują się liczne sklepy,  punkty obsługi oraz kino.

 38. Zabytkowa, ponad 150 - letnia Fontanna Wielka autorstwa Henryka Marconiego, która w 2007 roku została poddana zabiegom konserwatorskim.

 39. Największe centrum handlowe na terenie Pomorza. Powierzchnia Galerii to 100 000 m², na której znajdują się sklepy, salony, punkty usługowe i gastronomiczne.

 40. Galeria Fordon w Bydgoszczy

  Galerię Fordon oddano do użytku 28 października 2008 roku.

 41. Otwarte w kwietniu 2005 roku centrum handlowe o powierzchni ponad 16 tys. m², mieszczące ok. 60 sklepów i punktów usługowych, część restauracyjną oraz kino.

 42. Galeria Kazimierz to położona nad brzegiem Wisły, jedna z największych galerii handlowych Krakowa. Powierzchnia handlowa i rozrywkowa zajmuje łącznie ponad 36.000 m², a do budowy tego obiektu zużyto ok. 100 000 m² płyt NIDA.

 43. Galeria Opolanin to kompleks handlowo-usługowy o powierzchni ok. 20 tys. m².  znajdujący się w śródmieściu Opola. Obiekt zbudowano na przełomie lat 80-tych, po ponad dwudziestu latach użytkowania poddano go gruntownej przebudowie.

 44. Hangar nawodny na jeziorze Trzesiecko

  Dnia 23 grudnia 2009 roku oficjalnie otwarto nawodny hangar na jeziorze Trzesiecko w Szczecinku.

 45. Hotel Hyatt Regency

  W 2002 roku oddany został do użytku luksusowy Hotel Regency u zbiegu ulic Belwederskiej i Spacerowej w Warszawie. Realizacja projektu Leszka Klajnerta i Jerzego Czyża trwała dwa lata.

 46. Ciekawym przykładem zastosowania profili aluminiowych SWR 25 jest budowany przez Budimex Hotel Magda w Licheniu. Do boniowania ścian użyto tu 1 km profili ozdobnych Lafarge Gips.

 47. Hotel Polonia jest jednym z najbardziej eleganckich i stylowych hoteli w Polsce, mieści się w centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich. Jest to secesyjna kamienica, wpisana na listę zabytków, która powstała na początku XX wieku i przetrwała II wojnę światową.

 48. Sheraton Kraków jest 5-gwiazdkowym hotelem, położonym nad brzegiem Wisły w pobliżu Zamku na Wawelu. W jego wnętrzu znaleźć można okazałe atrium ze szklanym dachem i tradycyjnym wykończeniem nawiązującym do Krakowa.

 49. Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży i w pobliżu słynnego sopockiego molo, nawiązuje do dawnej scenerii Sopotu. Hotel oferuje 189 pokoi gościnnych i apartamentów oraz ponad 4000 m² powierzchni konferencyjno – bankietowej.

 50. Pięciogwiazdkowy hotel usytuowany w samym centrum Poznania. Na terenie obiektu znajduje się część restauracyjna, hotelowa oraz konferencyjno-bankietowa o bardzo wysokim standardzie.

 51. Dynamiczny rozwój poznańskich targów, a co za tym idzie wciąż rosnąca liczba gości - wystawców wymusiła na władzach miasta podjęcie kroków w celu zwiększenia bazy noclegowej w Poznaniu.

 52. Hotel Westin jest niezwykle charakterystycznym budynkiem mieszczącym się w Alei Jana Pawła II, jednej z głównych ulic w Warszawie. Budowla ma 94 metry wysokości i 22 kondygnacje naziemne, a we frontowej części znajduje się jej najefektowniejszy fragment – przeszklona, podświetlana nocą tuba zawierająca w sobie szyby panoramicznych wind.

 53. Obiekt ten należy do Grupy IBB, która oferuje usługi hotelowe, gastronomiczne oraz konferencyjne. Jest to jeden z najwyższych budynków w Poznaniu posiadający ponad 102 metry.

 54. Kaplica cmentarna o ciekawej, nowoczesnej architekturze znajdująca się przy cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze. Przy kaplicy znajduje się dogodny parking dla odwiedzających.

 55. Kaskada Redłowska w Gdyni

  Kompleks mieszkalny Kaskada Redłowska przy ul. Legionów w Gdyni powstał w okresie od 2004 do 2006 roku. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturę z nawiązaniami do tradycji gdyńskiego modernizmu oraz dużym udziałem powierzchni zieleni wysokiej w obrębie obszaru zabudowy o charakterze śródmiejskim.

 56. Linia tramwajowa

  Do jej budowy wykorzystano 10 tys. ton kruszyw bazaltowych z kopalni w Sulikowie.

 57. Jednym z zadań pierwszego etapu budowy obwodnicy Wolina w ciągu drogi krajowej nr 3 było wykonanie mostu łukowego o długości 165 m przez rzekę Dziwną. Obiekt miał połączyć wyspę Wolin ze stałym lądem i zapewnić ciągłość ruchu w razie otwarcia dla żeglugi pobliskiego mostu obrotowego. Realizacja została zakończona w 2003 roku.

 58. Motoarena w Toruniu

  W Toruniu, pomiędzy Szosą Bydgoską, torami kolejowymi, budynkiem elektrociepłowni oraz halami i magazynami przemysłowymi stoi obiekt przyprawiający o drżenie serca każdego miłośnika sportów żużlowych.

 59. NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych.

 60. Nowa Hala - centrum targowe w Kielcach

  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Targi Kielce S.A. to największe i najnowocześniejsze centrum w Polsce Wschodniej.

 61. 3-kondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Strzeleckiej w Gdańsku. Obiekt ten wyposażony jest w windy oraz system klimatyzacji i posiada 2 200 m² powierzchni biurowej i 88 miejsc parkingowych.

 62. Budowa obwodnicy Wyrzyska w ciągu drogi ekspresowej nr 10 między Nakłem a Piłą przebiegała na terenach rolniczych o bardzo trudnych warunkach gruntowo-wodnych. Dodatkowo wykonawcy - konsorcjum z firmą Polbruk Piła Sp. z o.o. na czele - musieli się zmierzyć z półkilometrowym odcinkiem, gdzie trasa przebiega przez las oraz podlegającą restrykcjom ekologicznym dolinę rzeki Łobżonki. Wymagająca inwestycja została zakończona w grudniu 2009 roku.

 63. Budowa obwodnicy Garwolina była jednym z etapów przebudowy drogi krajowej nr 17 do parametrów drogi ekspresowej, będącej częścią transeuropejskiej sieci transportowej TEN-T, łączącej Warszawę z granicą państwa z Ukrainą w Hrebennem.

 64. Obwodnica Szubina jest jedną z największych inwestycji drogowych w regionie kujawsko-pomorskim. Jej budowa była elementem projektu modernizacji drogi krajowej nr 5, która łączy miasta: Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Poznań oraz Wrocław.

 65. Obwodnica Torunia jest istotnym węzłem komunikacyjnym, który łączy autostradę A1 i drogę ekspresową S10 z drogą krajową nr.15 Inowrocław-Toruń-Ostróda.

 66. Nowo wybudowana obwodnica Wojnicza to droga jedno jezdniowa klasy GP (główna przyspieszona) o długości 3.750 m.

 67. Opera Krakowska

  Jest to budynek w stylu minimal art, w którym uwagę przykuwają elementy szklanych i kamiennych membran oraz barwne okładziny.

 68. Osiedle nowoczesnych mieszkań i domków jednorodzinnych o kameralnym i przyjaznym charakterze. Znajdujące się tam domy usytuowane zostały w zabudowie zwartej oraz szeregowej.

 69. Parking wielopoziomowy przy Centrum Handlowym Echo 2

  W 2009 firma Echo Investment oddała do użytku siedmiopoziomowy parking, który był pierwszym etapem realizacji rozbudowy Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej w Kielcach.

 70. Naprzeciw terminali pasażerskiego i cargo Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice zlokalizowana została płyta postojowa dla samolotów. Jej najstarszą część zachodnią oddano do użytku w 1997 roku. W 2003 roku poszerzono płytę o część wschodnią, powiększając w ten sposób jej powierzchnię niemal dwukrotnie (obecnie liczy ona ponad 90 tys. metrów). Dzięki temu liczba średniej wielkości samolotów, które mogą parkować na terenie lotniska wzrosła z 3 do 17.

 71. Otwarty w maju 2005 roku, obiekt ma wielkość ok. 70 tys. m², mieści kompleks 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Poznaniu kino trójwymiarowe "IMAX". Dwukondygnacyjny pasaż handlowy mieści ok. 220 różnej wielkości sklepów, restauracji i punktów usługowych.

   

 72. Południowa obwodnica Poznania jest fragmentem autostrady A2 z Warszawy do Świecka, która łączy Krzesiny z Komornikami. Trasa rozpoczyna się na węźle „Poznań - Zachód", tworząc połączenie z drogą ekspresową S11, która stanowi zachodnią obwodnicę miasta.

 73. Droga krajowa nr 7 jest jedną z najważniejszych dróg krajowych o znaczeniu międzynarodowym (E-77). Zapewnia połączenia między krajami skandynawskimi, a południem Europy.

 74. Przeprawa przez Wartę

  Po dwóch latach budowy w 2007 roku w Koninie powstał kolejny most na Warcie, który połączył nową i starą część miasta. Była to jedna z największych inwestycji w historii regionu.

 75. CH Reduta to jedno z pierwszych centrów handlowych w Warszawie, otwarte w 1999 r., W 2003 r. obiekt zajmował ok. 105 tys. m², w kolejnych dwóch latach centrum zostało powiększone o kilkadziesiąt nowych sklepów i butików zwiększając tym samym swoją powierzchnię o 11 tys. m2

 76. Budynek apartamentowy z lokalami usługowymi w kształcie podkowy, składający się z części posiadających od 5 do 8 pięter ułożonych kaskadowo.

 77. Rynek Staromiejski w Koszalinie

  W roku 2010 ukończono przebudowę rynku staromiejskiego w Koszalinie.

 78. Siedziba Radia Kraków

  W 1999 roku Radio Kraków zyskało nową, charakterystyczną siedzibę przy al. Słowackiego 22. Bryła budynku o powierzchni całkowitej ok. 6 tys. m² i kubaturze wynoszącej ponad 25 tys. m³ wyróżnia się spośród otaczającej zabudowy.

 79. Stadion Miejski w Kielcach zbudowany został w okresie od listopada roku 2004 do kwietnia 2006 roku na terenie starego obiektu sportowego usytuowanego przy ul. Ściegiennego. Koszt budowy wyniósł 40 mln zł, z czego miasto zapłaciło mniej więcej połowę, a reszta sfinansowana została ze środków zewnętrznych.

 80. Stadion Narodowy

  W niecce dawnego Stadionu Dziesięciolecia do połowy 2011 roku ma powstać największy w Europie Środkowej obiekt sportowy - Stadion Narodowy. Kubatura tej ośmiokondygnacyjnej konstrukcji przekracza 1 mln m3. Obiekt zostanie posadowiony na dwóch tysiącach żelbetonowych pali, których łączna długość wyniesie 66 km. Zapotrzebowanie na beton szacuje się na ok. 150 tys. ton.

 81. Stadion miejski w Kielcach

  Stadion Miejski w Kielcach zbudowany został w okresie od listopada roku 2004 do kwietnia 2006 roku na terenie starego obiektu sportowego usytuowanego przy ul. Ściegiennego. Koszt budowy wyniósł 40 mln zł, z czego miasto zapłaciło mniej więcej połowę, a reszta sfinansowana została ze środków zewnętrznych.

 82. Stary Browar jest najnowocześniejszym obiektem handlowo- usługowym w Poznaniu oraz jedną z największych inwestycji w kraju. Budynek został uhonorowany wieloma nagrodami: zdobył m.in. tytuł Najlepszego Centrum Handlowego na świecie w kategorii obiektów handlowych średniej wielkości.

 83. Sterlinga Business Centrum Łódź

  24 listopada 2010 roku odbyło się uroczyste otwarcie budynku Sterlinga Business Center.

 84. Sąd okręgowy w Krakowie

  Rozbudowę gmachu Sądu Okręgowego rozpoczęto w 1998 roku, a ukończony obiekt oddano do użytku w listopadzie 2001 roku. Powierzchnia użytkowa gmachu została rozszerzona poprzez dobudowę 10-kondygnacyjnego budynku.

 85. Położony w malowniczej okolicy ośrodek spełnia wymogi centrum szkolenia olimpijskiego. Odbywają się tu międzynarodowe i ogólnopolskie zawody kajakowe, a także spływy pontonowe, pokazy rodeo wodnego i mecze piłki wodnej...

 86. Trasa Kwiatkowskiego

  Trasa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego łączy gdyński Port Promowy i Kontenerowy, stocznię oraz bazę Marynarki Wojennej z obwodnicą Trójmiasta i przyszłą autostradą A1. Trzyetapowa budowa zakończyła się w marcu 2008 roku.

 87. Trasa składa się z 7 estakad z betonu sprężonego o przekroju skrzynkowym o łącznej długości konstrukcji 1 587 m.

 88. Trasa składa się z 7 estakad z betonu sprężonego o przekroju skrzynkowym o łącznej długości konstrukcji 1 587 m.

 89. University Business Park w Łodzi

  W maju 2010 roku ukończono budowę pierwszego z 2 planowanych budynków biurowca University Business Park w Łodzi.

 90. wał przeciwpowodziowy
 91. Wiadukty na Autostradzie Poznańskiej w Szczecinie

  Szczecińska ulica Autostrada Poznańska to siedmiokilometrowy odcinek drogi krajowej nr 31 łączący lewobrzeżną część miasta z prawym brzegiem Odry i resztą kraju.

 92. Trasa Prymasa Tysiąclecia to aleja szybkiego ruchu stanowiąca fragment Obwodnicy Warszawy.

 93. Wzorcownia Włocławek

  W październiku 2009 r. w samym sercu Włocławka została otwarta Wzorcownia - pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w mieście.

 94. Zamek KrólewskiZamek KrólewskiZamek KrólewskiZamek KrólewskiZamek Królewski

 95. Arkady Kubickiego zostały wybudowane w latach 1818- 1821, zgodnie z projektem Jakuba Kubickiego jako integralna część Zamku Królewskiego w Warszawie.

 96. Złote Tarasy to wszystkim znany, ulokowany w ścisłym centrum Warszawy kompleks handlowo-biurowo-rozrywkowy. Przygotowania do rozpoczęcia budowy trwały sześć lat, rozpoczęto ją pod koniec 2002 r. Część handlowa obiektu otwarta została w lutym 2007 roku. Wartość całej inwestycji szacuje się na około 1,5 miliarda złotych.

 97. Lorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem IpsumLorem Ipsum

 98. Złote Tarasy

  Pustą przestrzeń między ul. Złotą, Emilii Plater, Dworcem Centralnym oraz al. Jana Pawła II w Warszawie wypełnił w 2007 roku kompleks handlowo-biurowo-rozrywkowy Złote Tarasy, który na stałe już wpisał się w architekturę stolicy. Wartość tej inwestycji szacuje się na 1,5 miliarda złotych.

 99. Kompleks handlowo-rozrywkowy zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy. Część handlowa obiektu oferuje ponad 200 sklepów. Ponadto w centrum znajduje się kilkadziesiąt restauracji i...

 100. Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

  Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu przy ulicy Szpitalnej 2, jest rozwijającym się, jednym z najlepszych szpitali kardiologicznych.

 • Wyślij do
 • Drukuj
 • Ulubione
LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.