Komunikaty prasowe
  • Wyślij do
  • Drukuj
  • Ulubione

Data 01/02/2017

Federico Tonetti i LafargeHolcim w Polsce z nagrodami – „Budowlana Firma Roku 2016” i „Osobowość Branży Budowlanej 2016”!

25 stycznia 2017 roku w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards 2017, w trakcie której przyznano wyróżnienia za ponadprzeciętne osiągnięcia firm i osób działających w branży budowlanej. Wśród laureatów nagród znalazła się firma LafargeHolcim w Polsce oraz jej Prezes Zarządu – Federico Tonetti. 

LafargeHolcim w Polsce zdobył prestiżową nagrodę „Budowlana Firma Roku 2016”, która przyznana zostaje firmom za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz menadżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. LafargeHolcim w Polsce już od wielu lat dostarcza rozwiązania budowlane najwyższej jakości. Celem firmy jest współpraca z klientem oparta na trzech filarach: Partnerstwie, Rozwoju i Rozwiązaniach. Po raz kolejny wartości te zostały nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem.

 

Z kolei Federico Tonetti, Prezes Zarządu LafargeHolcim w Polsce, został wyróżniony statuetką "Osobowość Branży Budowlanej 2016". Zwycięzców nagradza się za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, wpływające na rozwój przedsiębiorstwa i budownictwa w Polsce. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Federico Tonetti został nagrodzony również statuetką „Budowniczy Polskiego Sportu” przez Klub Sportowa Polska ramach programu „budujemy Sportową Polskę” i „Promujemy Polską Architekturę”.

 

Oprócz powyższych wyróżnień firma otrzymała także certyfikat potwierdzający partnerstwo przy programie „Metamorfozy – rewitalizacja polskich miast”. Celem programu zainicjowanego przez magazyn „Builder” jest uświadamianie prawidłowego definiowania założeń procesu rewitalizacji. Odpowiednie ich zrozumienie pozwoli na optymalne rozwiązywanie problemów danych terenów. Firma LafargeHolcim aktywnie działa w obszarze udoskonalania przestrzeni dla mieszkańców miast między innymi przez powołanie WSPÓLNIE – Fundacji LafargeHolcim.

 

„Niezmiernie cieszą mnie otrzymane tak prestiżowe nagrody – „Budowlana Firma Roku 2016” i „Osobowość Branży Budowlanej 2016”. Jestem dumny z wszystkich pracowników firmy LafargeHolcim, dzięki którym otrzymywanie takich wyróżnień jest możliwe. Chcemy, aby nasze produkty i rozwiązania przekształcały miasta w coraz lepsze miejsca do życia. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez zaangażowanych ludzi w organizacji.

 

Bardzo się cieszę także, że jako firma zaangażowaliśmy się w projekt „Metamorfozy –rewitalizacja polskich miast”. Jako wiodący producent materiałów budowlanych jesteśmy świadomi ogromnej skali potrzeb miast w tym zakresie. Staramy się odpowiadać na te wyzwania na wiele sposobów i ten certyfikat wiele dla nas znaczy.– skomentował Federico Tonetti, Prezes Zarządu LafargeHolcim w Polsce.

 

Federico Tonetti pełni funkcję Prezesa Zarządu LafargeHolcim w Polsce od 2015 roku. Do firmy dołączył w W 2008 jako Menadżer ds. Strategii. W 2010 roku został Dyrektorem Deneralnym ds. Betonu w Europie Centralnej i Wschodniej, a od 2012 roku był odpowiedzialny za linię produktową betonu w Polsce.

Narzędzia

Rejestracja:
Dodaj do ulubionych:
  • Wyślij do
  • Drukuj
  • Ulubione

Kontakt dla mediów

Zapraszamy przedstawicieli mediów do kontaktu z Działem Komunikacji
i Relacji Zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.