• Wyślij do
  • Drukuj
  • Ulubione
LafargeHolcim w Polsce

LafargeHolcim jako Grupa działa w Polsce od lipca 2015 roku, kiedy to poprzez połączenie firm Lafarge i Holcim powstała Nowa Grupa w branży cementu, kruszyw i betonu. Obecnie posiada ponad 60 zakładów produkcyjnych, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu. W Polsce jako Lafarge firma funkcjonuje od 20 lat, zajmując wiodącą pozycję w swojej branży.  

 

 

Nasza firma zatrudnia około 1 600 pracowników! Wszystkim przyświeca wspólna misja: budowa lepszych miast, a co za tym idzie, także kraju. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dla budownictwa mieszkaniowego i trwałej zabudowy miejskiej, solidnych rozwiązaniach budowlanych i lepszej komunikacji między miastami mamy realny wpływ na powstawanie i rozbudowę miast na całym świecie. Służymy naszym wewnętrznym i zewnętrznym Klientom, dostarczając rozwiązania najwyższej klasy, dopasowane do ich potrzeb i czujemy się dumni, robiąc to bezpiecznie i etycznie jako jeden zespół.

 

Nowe otwarcie 

1 lipca 2015 jest dla LafargeHolcim znamienną datą. Od tej chwili nasza nowa organizacja oferuje swoim Klientom możliwość łatwiejszego korzystania ze wzbogaconej oferty. Dostosowaliśmy struktury działów sprzedaży LafargeHolcim do potrzeb Klientów organizując się w oparciu o segmenty i kanały oraz rozbudowując nasz Program Partnerski. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce w naszej branży, która zdecydowała się na taki krok. Jesteśmy przekonani, że nasze innowacyjne podejście przyniesie dla Państwa firm jeszcze większe możliwości rozwoju.   

 

Dzięki współpracy z LafargeHolcim możemy wspólnie realizować misję budowy lepszych miast i lepszej Polski. Rozwój Państwa biznesu jest dla nas priorytetowy i wierzymy, że wspólnie możemy więcej!     

Działalność cementowa

Działalność cementowa w LafargeHolcim jest kluczowym elementem firmy. Aktywność produkcyjna prowadzona jest w dwóch zakładach: Małogoszcz i Kujawy. Moc produkcyjna obu cementowni wynosi ponad 4,5 mln ton cementu rocznie.

Działalność kruszywowa

Działalność kruszywowa LafargeHolcim rozpoczęła się w Polsce w 1998 roku i obecnie Grupa należy do jednych z największych dostawców kruszyw w naszym kraju. Produkcja odbywa się w 10 kopalniach i zakładach przeróbczych oraz w 6 żwirowniach. 

Działalność betonowa

Grupa LafargeHolcim rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku branży betonu w 1997 roku i od tej pory specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy betonu towarowego dla budownictwa i przemysłu drogowego oraz kubaturowego.

  • Wyślij do
  • Drukuj
  • Ulubione
LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.