• Wyślij do
  • Drukuj
  • Ulubione
O nas

Stabilna pozycja w 80 krajach na świecie oraz koncentracja na branży cementu, kruszyw
i betonu czyni z LafargeHolcim światowego lidera w przemyśle materiałów budowlanych. Grupa zatrudnia 90 000 pracowników na całym świecie i posiada ponad 2300 zakładów, oferując szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań m.in. dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego i gazownictwa.

 

LafargeHolcim stanowi dla branży punkt odniesienia w dziedzinie badań i rozwoju oraz świadczy usługi zarówno w budownictwie jednorodzinnym oraz w ramach największych i najbardziej złożonych projektów, oferując najszerszy asortyment wysokojakościowych produktów, innowacyjnych usług i kompleksowych rozwiązań dla budownictwa. LafargeHolcim zajmuje czołowe miejsce w Europie pod względem standardów budownictwa ekologicznego w zakresie certyfikacji systemów BREEAM i LEED. Nasze rozwiązania posiadają certyfikacje zgodną ze standardem ISO 14001 oraz certyfikatem BES 6001. Posiadanie ISO i BES potwierdza, to że surowce wykorzystywane w naszych produktach i rozwiązaniach są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, podlegają recyklingowi i produkowane są w sposób przyjazny dla środowiska.

 

LafargeHolcim realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łączącą działalność przemysłową
z dbałością o środowisko naturalne, pracowników i lokalnych społeczności. Wartością firmy jest bezpieczeństwo i ochrona zdrowia pracowników, klientów oraz kontrahentów.

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wybierz odpowiedni dział lub zakład, wytwórnię, kopalnię lub przedstawiciela handlowego i napisz / zadzwoń do nas. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

  • Wyślij do
  • Drukuj
  • Ulubione
LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.